KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9144452

nr 914 4452

Akvarell

David Gilboa, Mansporträtt, signerad 1955, 23x17

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 29 september 2014
kl 18:45:40

29/9 07:37:22 1      Vinnande bud